حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس چیست

درمان اسکار با اسکار – اف ایکس درمان با نوار سیلیکونی است ، مولکول سیلیکون به عنوان استاندارد طلایی مدیریت انواع اسکار به شمار می رود و برای بهبود ظاهر اسکار بسیار موثر است . اسکار-اف ایکس محصول اسکارهیل آمریکا از ۱۰۰% سیلیکون طبی در بیش از ۱۰ سایز مختلف برای پوشش دادن انواع اسکار بر روی تمامی نقاط بدن طراحی و تولید شده است.

نوارسیلیکونی لنگری برای جای زخم بعد از جراحی سینه

Scar-Fx-Breast-Piece-نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل

اِسکار-اِف ایکس بهترین انتخاب برای اسکار های به جای مانده از زخم ها و بخیه های جراحی است .نوار های سیلیکونی اسکار-اف ایکس اندازه و سایز های متنوعی دارند که به آن این امکان را میدهد که همه ی ناحیه ی اسکار را در هر کجای بدن پوشش دهد، استفاده از اسکار-اف ایکس بسیار راحت است و به صورت یکپارچه به بدن می چسبد.

قبل و بعد استفاده از نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل (2)

برای اطلاع از نحوه ی ترمیم زخم با نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس اینجا را کلیک کنید

درمان با نوار سیلیکونی به عنوان پله اول درمان اسکار بعد از بسته شدن زخم های جراحی توسط انجمن بین المللی جراحان آمریکا و اروپا معرفی شده است. این نوار های سیلیکونی برای چندین مدل زخم به کار میروند و برای آثار به جا مانده از سوختگی ، زخم های جراحی پلاستیک (انواع جراحی های درمانی و زیبایی ) استفاده می شود.

استفاده از شیت سیلیکونی در طول شبانه روز با ایجاد یک محافظ ، مانع خارج رطوبت از پوست میشود و تبخیر سطحی از ناحیه اسکار را کنترل میکند و شرایط نرمالیته پوست را احیا میکند .

سیلیکون تراپی قرمزی اسکار را کم میکند و همچنین باعث میشود جای زخم به خارش نیوفتد بدین ترتیب نسبت به جراحی یا تزریق یک راه امن تر و آسان تر است.نوار سیلیکونی همزمان با کم کردن اندازه اسکار و همسطح سازی ، باعث نرم شدن اسکار میشود .

قبل و بعد استفاده از نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل (1)

نوار های سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس اسکارهیل آمریکا برای مسطح کردن و نرم کردن اسکار و همچنین جلوگیری از ایجاد شدن اسکار های جراحی طراحی شده اند ، همانطور که قبلا اشاره کردیم اِسکار-اِف ایکس برای درمان جای زخم و بخیه جراحی کارایی فوق العاده ای دارد و بعد از مدت کوتاهی بعد از عمل جراحی و کشیدن بخیه ها قابل استفاده است.

اگر هنوز پاسخ خود را نیافتید میتوانید با پشتیبان آنلاین تماس برقرار کنید و با ارسال عکس اسکار خود مشاوره ی تخصصی بگیرید

ما تا انتهای درمان در کنار شما خواهیم بود

مشاهده این محصول :

ترمیم جای زخم با نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس (Scar FX)

نویسنده یک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *