حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پیشگیری از اسکار بعد از عمل جراحی

ترمیم زخم های جراحی بر روی پوست

عمل جراحی میتواند از خود اسکار ناخوشایندی به جای بگذارد و گاهی اوقات شما نمیتوانید برخی عمل های جراحی را انجام ندهید ولی خوشبختانه میشود از ایجاد اسکار و جای زخم برش جراحی بر روی پوست بعد از عمل جلوگیری کرد.البته که تمامی عامل های ایجاد اسکار مانند ژنتیک و جنس پوست  را نمیشود کنترل کرد اما در این مطلب ما قصد داریم فاکتور های قابل کنترل درمان اسکار بعد از عمل جراحی را برای شما توضیح دهیم.

چطور اسکار زخم عمل جراحی را درمان کنیم ؟

چندین راه برای کاهش شدت اسکار بعد از جراحی وجود داردبعضی از آنها به روش زندگی شما و برخی به انتخاب محصولات ضد اسکاری که تهیه میکنید مربوط می شود

ترمیم جای زخم عمل جراحی بر روی پوست

 • سیگار نکشید!

  کشیدن سیگار فرآیند احیای طبیعی پوست بسیار کند میکند ، سیگار کشیدن به طور کلی برای همه ی عمل های جراحی یک ریسک محصوب میشود و اکثر جراحان به بیماران خود توصیه میکنند که چند روز قبل از انجام عمل جراحی از کشیدن سیگار خودداری کنند .

   

  کشیدن سیگار ریسک ایجاد اسکار را بعد از عمل جراحی افزایش میدهد

 

 • ناحیه زخم جراحی را تمیز و مرطوب نگه دارید

بعد از اینکه زخم بهبود پیدا کرد و بخیه ها نیز کشیده شد مطمئن شوید جای زخم ایجاد شده همواره تمیز و مرطوب است . تمیز و مرطوب نگه داشتن جای برش جراحی به پوست شما بهترین شانس را جهت احیا و ترمیم طبیعی خود را میدهد . جهت این منظور میتوانید از مرطوب کننده های طبیعی و یا کرم های آبرسان استفاده نمایید .

 

 • از خوردن نوشیدنی های الکلی بپرهیزید

الکل باعث میشود بدن و پوست هردو آب خود را از دست بدهند که برای جای زخم اصلا خوب نیست، پس سعی کنید از نوشیدنی های الکلی صرف نظر کرده و بجای آن نوشیدنی هایی مانند آب و چای سبز که به آبرسانی به بدن و پوست کمک میکنند استفاده کنید.

نوشیدنی های الکلی ریسک ایجاد اسکار بعد از عمل جراحی را افزایش میدهند

 

 

 • خیلی مراقبت بخیه هایتان باشید

اگر برش جراحی شما به بخیه نیاز داشته باشد توصیه های پزشک درباره ی بخیه هایتان را حتما انجام دهید از انجام فعالیت های فشرده مثل دویدن ویا پریدن بشدت بپرهیزید و توجه ویژه ای به برش جراحی و بخیه هایش داشته باشید چرا که ممکن است بخیه هایتان باز شود و پوست شما دوباره پاره شود .

خیلی مراقب بخیه های عمل جراحی خود باشید

 

 

 • فورا درمان اسکار شروع کنید

هنگامی جای زخم کاملا بسته شد بهترین زمان برای درمان جای زخم و جای برش و بخیه ها ست و این مهمترین بخش درمان به حساب می آید.کمپانی اسکارهیل برای  انواع اسکار و  زخم های جراحی محصولاتی را به شما ارائه میدهد که هرکدام کاربرد های بخصوصی دارند.

برای گرفتن بهترین پاسخ ممکن شما باید استفاده همزمان ژل سیلیکونی رژواسیل و نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس را در ماه های اول  در دستور کار خود قرار دهید.ترکیب همزمان این دو محصول میتواند مدت زمان درمان جای زخم شما را بسیار کم کرده و بعد از همسطح سازی و نرم وصاف شدن جای زخم در فاز دوم درمان از کرم اِسکاراستاتیک برای همرنگ سازی اسکار با پوست بدن استفاده نمایید.

با استفاده از این ۳ محصول شگفت انگیز میتوانید برای همیشه با جای زخم جراحی خود خداحافظی کنید چراکه  محصولات اسکارهیل فرآیند احیای طبیعی پوست را سرعت میبخشد و به آبرسانی به ناحیه اسکار بسیار کمک میکند .

شما بعد از انجام این پروتکل درمانی دیگر اثری از جای برش و بخیه روی پوست خود نخواهید دید.

محصولات ضد اسکار کمپانی اسکارهیل برای ازبین بردن انواع جای زخم بخیه پوستی

مشاورین مجرب کمپانی اسکارهیل قدم به قدم تا انتهای درمان در کنار شما هستند .

کافی است از اسکار خود برای ما یک عکس ارسال کنید تا مشاوره تخصصی و رایگان بگیرید!

برای مشاهده محصولات کلیک کنید !

نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس 

ژل سیلیکونی رژواسیل

کرم سیلیکونی اِسکاراِستاتیک

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *