حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چه عواملی به سرعت ترمیم پوست کمک میکند؟

معرفی ژل سیلیکونی و ترمیم کننده های اسکار هیل برای از بین بردن جای زخم

نباید از جای زخم و اسکار بوجود آمده بر روی پوست خود خجالت بکشید به هر حال این یک پاسخ طبیعی از طرف بدن برای ترمیم پوستِ آسیب دیده است و ایجاد اسکار به نحوی به این معنی است که پوست شما هنوز قابلیت ترمیم و احیای خود را دارد ، هرچند که اکثر اوقات ایجاد اسکار و به جای ماندن جای برش جراحی ها و آسیب هایی که به پوست وارد شده امری نا خوشایند است. خوشبختانه اسکار هیل با عرضه محصولات ترمیم کننده پوست های آسیب دیده (ژل سیلیکونی ، نوار سیلیکونی و کرم ضد اسکار) تا پایان درمان قطعی جای زخم و اسکار شما همراه است

اما چه مدت طول میکشد که جای زخم و اسکار بوجود آمده کاملا ترمیم شود ؟

و چه عواملی در سرعت بخشیدن به فرآیند ترمیم و احیای پوست آسیب دیده موثر هستند ؟

فرآیند احیا و ترمیم پوست آسیب دیده فاکتور های بسیاری دارد . ما در این مطلب قصد داریم به بعضی از آنها اشاره کنیم و مجموعه اقداماتی که شما میتوانید برای سرعت بخشیدن به این فرآیند انجام دهید را برای شما توضیح خواهیم داد ، با ما همرا باشید :

  • متغیر های ثابت

وقتی بحث ترمیم پوست آسیب دیده به میان می آید متاسفانه فاکتورهایی وجود دارد که کنترل کردن آن از دست ما خارج است ، برای مثال جنس بعضی از پوست ها پتانسیل ایجاد اسکار های کلوئیدی و هایپرتروفیک را دارد ، که ترمیم این گونه اسکار به صورت طبیعی ممکن است سال ها طول بکشد مگر اینکه از محصولات ترمیم کننده کمپانی اسکار هیل آمریکا که کاملا موثر و ثابت شده است ، استفاده کنید.

سن نیز یک فاکتور غیر قابل کنترل در فرآیند احیای طبیعی پوست است ، هرچه سن بالاتر میرود پوست خاصیت انعطاف پذیری  خود را از دست میدهد این به این معنی است که  دیگر مثل گذشته قابلیت ترمیم و احیای خود را ندارد.زمانی که جوان هستید اگر زخم سطحی در پوستتان ایجاد شود به سرعت خوب میشود ولی این امر در سن های بالاتر ممکن است هفته ها طول بکشد و درمان آن بسیار سخت تر است.

  • مواظب غذاهایی که میخورید باشید

خوردن غذای کم چرب به ترمیم پوست کمک بسزایی میکند ژل سیلیکونی اسکار هیل ترمیم کننده شماره یک

غذاهایی که دارای مقادیر ویتامین C هستند برای سلامت کلی بدن و بخصوص پوست بسیار مفید هستند،خوردن غذای سالم و کم چرب همانطور که به سلامت کلی بدن کمک میکند به داشتن پوست سالم و  زیبا نیز کمک بسزایی میکند.

اهمیت آبرسانی را فراموش نکنید . هنگامی که شما به انداره ی کافی آب مینوشید علاوه بر آبرسانی به ارگان های داخلی بدن ، پوست شما نیز دچار کمبود آب نمیشود و این امر در داشتن پوست سالم و سرعت بخشیدن به فرآیند ترمیم پوست های آسیب دیده بسیار مهم وحیاتی است.

فراموش نکنید که مرطوب نگه داشتن پوست و مخصوصا جای زخم و اسکار نیز یک فاکتور مهم برای سرعت ترمیم اسکار و سلامت پوست است.

  • از زخم خود مراقبت کنید

گاهی اوقات برخی از مردم تا زمانی که بخیه هایشان را نکشیدند به فکر اسکار به جای مانده از زخم جراحیشان نمی افتند که این اصلا خوب نیست!

اگر میخواهید بهترین نتیجه را بعد از جراحی  بسرعت بگیرید و ریسک ایجاد اسکار را به حداقل برسانید ، لازم است قبل از بوجود آمدن اسکار به جای برش جراحی و بخیه ها رسیدگی کنید ، یعنی جای زخم را مرتباً تمیز نگه دارید آنرا مرتباً با کرم مرطوب کننده معمولی مرطوب نگه دارید و مطمئن شوید توصیه های پزشک را برای زخم هایتان با دقت انجام میدهید.

از زخم خود مراقبت کنید ژل سیلیکونی اسکار هیل ترمیم کننده ایده آل

  • سرعت احیای طبیعی را زیاد کنید

محصولات ترمیم کننده اسکار برای سرعت بخشیدن به امر ترمیم و احیای طبیعی پوست تولید میشوند، ژل سیلیکونی و نوارهای سیلیکونی یک پوشش لایه ای نیمه تراوا بر روی اسکار بوجود می آورند که فرآیند احیای طبیعی پوست را سرعت می بخشند.

این ترمیم کننده ها حتی برای اسکار های مقاوم به درمان و  قدیمی نیز به کار می آیند ، فقط برای هر مورد طول درمان متفاوتی دارند.

استفاده از ژل سیلیکونی رژواسیل و نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس برای همسطح سازی اسکار با پوست استفاده میشود و دست آخر برای همرنگ سازی جای اسکار به جا مانده میتوانید با ماساژ دادن ملایم اسکار با کرم اسکار استاتیک مطمئن شوید که برای همیشه دیگر اثری از اسکار بر روی پوست ارزشمندتان احساس نمیکنید. البته هر سه محصول (ژل سیلیکونی رژواسیل ، نوار سیلیکونی اسکار-اف ایکس و کرم سیلیکونی اسکاراستاتیک) به تنهایی نیز توانایی بسیار بالایی در درمان انواع اسکار دارند که با توجه به نوع اسکار توسط متخصص تجویز میگردد

استفاده از محصولات مدیریت جای زخم اسکار هیل فرآیند طبیعی احیای پوست را (با آبرسانی به نواحی اسکار) سرعت می بخشد.

راه هایی از قبیل تزریق و انجام لیزر وعمل جراحی برای از بین بردن اسکار نیز وجود دارند ، اما آنها بسیار گران قیمت و دارای ریسک بالا و برگشت پذیر هستند.

محصولات ترمیم کننده کمپانی اسکارهیل آمریکا ژل سیلیکونی رژواسیل کرم اسکار استاتیک و نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس

زمانی که میخواهید جای زخمتان را درمان کنید ، گزینه های زیادی پیش روی شماست ، اما در نظر بگیرید که هر اقدامی که برای درمان اسکار خود انتخاب میکنید نیاز به صبر و حوصله زیادی است ، اگر شما مایل به استفاده از محصولات ترمیم کننده کمپانی اسکار هیل هستید باید در نظر داشته باشید که پروتکل درمانی مخصوص به اسکارتان را به صورت منظم و پیوسته انجام میدهید ، مطمئن باشید که در پایان طول درمان خود دیگر اثری از جای زخم و اسکار بر روی پوستتان احساس نمیکنید.

اگر میخواهید جای زخم و اسکار بوجود آمده بر روی پوستتان زودتر ترمیم شود بهتر است به توصیه هایی که در این مطلب گفتیم عمل کنید .

در هر صورت مشاورین مجرب کمپانی اسکار هیل قدم به قدم تا انتهای درمان درکنار شما خواهند بود شما کافی است در هر مرحله از درمان با ارسال عکس اسکارتان از متخصصین ما مشاوره آنلاین و رایگان بگیرید

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *