حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چگونه زخم های صورت را مدیریت کنیم

راهکار هایی برای مدیریت زخم روی صورت

زخم های صورت ظاهر بسیار بدی به چهره ی شما می دهند ، فیلم ها و نمایش های بیشماری برای کاراکترهای منفی و بد ِ خود ، زخم هایی بر روی صورت بازیگر در نظر میگیرند . اما این موارد نباید به احساسی که شما به خود و پوست خود دارید تاثیر بگذارد . به هر حال در دنیا بسیاری از آدم های خوب با زخم روی صورت وجود دارد ، حتی در بعضی فیلم ها هم این موضوع هست مانند کاراکتر فیلم هری پاتر . به هر حال داشتن زخم روی صورت چیزی نیست که بخواهید از آن خجالت بکشید. اسکار ها معمولا یادآور اتفاق هایی در موقعیت هایی از زندگی هستند ، اگرچه ممکن است آن زخم برای شما معنی بخصوصی داشته باشد اما در نظر داشته باشیدکه اگر واقعا بخواهید دیگر اثری از آن زخم نباشد لازم نیست به زندگی کردن با آن ادامه دهید، در این مطلب ما قصد داریم سه راه برای مدیریت اسکار های ایجاد شده روی پوست صورت یه شما معرفی کنیم و در اخر شما را با رژواسیل یکی از محصولات ترمیم کننده اسکارهیل که خصوصیات ویژه ای برای درمان اسکار روی پوست صورت را دارد آشنا میکنیم.

  • از لوازم آرایشی و میکاپ استفاده کنیدپوشاندن زخم روی صورت (پیشانی ) با استفاده از میکاپ

راحت ترین و سریع ترین راه ممکن برای از بین بردن اثرات اسکار به طور موقت استفاده از لوازم آرایشی است ، گاهی اوقات (مخصوصا برای خانوم ها) این عمل به یک روتین روزانه تبدیل میشود.فقط توجه کنید که از لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت استفاده منید ، همچنین مطمئن شوید اسکار را کاملا پوشانده و  زیرسازی کافی و لازم در میکاپ خود انجام میدهید که اسکار از زیر میکاپ نمایان نشود.

  • برای پوشاندن اسکار تغییری در ظاهر خود ایجاد کنید

پوشاندن زخم صورت با گذاشتن ریش

یکی دیگر از راه های مخفی کردن اسکار روی صورت تغییر در ظاهر است به عنوان مثال اگر بر روی  پیشانی خود اسکار ناخواسته ای با زدن مدل موی چتری میتوانید آنرا مخفی کنیدو برای آقایان گذاشتن ریش و مدل های شقیقه میتواند بخشی از صورت و اسکار ناخواسته را بپوشاند.

  • اما درمان همیشگی اسکار های صورت چیست ؟

بهترین گزینه برای بهبود ظاهر اسکار های روی پوست صورت ، استفاده از محصولات سیلیکونی کمپانی اسکارهیل است . سیلیکون بهترین عنصر برای مدیریت درمان جای زخم است ، هنگامی که از ژل سیلیکونی رژواسیل (۹۷% سیلیکون طبی) بر روی اسکار استفاده میکنید یک پوشش لایه ای نیمه تراوا ایجاد میشود که آب و رطوبت از دست رفته را جبران میکند که در نتیجه ناحیه اسکار را با بقیه پوست همسطح و کمرنگ می کند .

ژل سیلیکونی رژواسیل سریعا خشک میشود و به هیچ عنوان پوست را دچار حالت چربی و چسبندگی نمی کند و بعد از اعمال ژل دیگر اثری از خود باقی نمی گذارد که برای اسکار های روی صورت بسیار عالی است ، شما حتی میتوانید بعد از خشک شدن ژل بر روی پوست خود از ضدآفتاب و لوازم آرایشی استفاده کنید

بعد از تکمیل پروتکل درمانی ، دیگر اثری از اسکار شما باقی نمیماند و میتوانید برای همیشه با زخم و اسکار های روی صورتتان خداحافظی کنید.

رژواسیل انتخابی ایده آل برای درمان زخم های صورت محصول اسکارهیل امریکا

برای بررسی بیشتر و خرید اینترنتی ژل سیلیکونی رژواسیل اینجا را کلیک کنید

هر روشی که امتحان می کنید به یاد داشته باشید شما نباید از زخم و اسکارتان خجالت بکشید ، اگرچه راه های متعددی برای بهبود ظاهر زخم و اسکار روی صورت وجود دارد اما در نهایت شما هستید که این تصمیم مهم را خواهید گرفت ، اسکار خود را درمان می کنید یا آن را تحمل میکنید ؟

مشاورین مجرب کمپانی اسکارهیل قدم به قدم تا انتهای درمان همراه شما هستند ، کافیست از اسکار خود برای ما عکس ارسال کنید تا مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *