حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

جای زخم چگونه با نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس ترمیم میشود؟

از نوار های سیلیکونی برای ترمیم جای زخم بعد از انواع جراحی استفاده میشود.همچنین این محصول از پیشرفت اسکار های کلوئیدی(زخم گوشت اضافه) و اسکار های هایپرتروفی (جای زخم برجسته) جلوگیری میکند.

بعد از جراحی ، نیازی نیست نگران از بین رفتن جای زخم یا جای بخیه ها باشید .

اگر از جای زخم خود حس خوبی ندارید یا خجالت میکشید و مجبور به پوشیدن لباس هایی هستید که اسکار شما را بپوشاند ، نوار سیلیکونی از جای زخم شما به خوبی مراقبت میکند و روند بهبودی پوست شما را به صورت چشمگیری سریع تر میکند.

استفاده از نوار سیلیکونی روی زخم پوست ساعد

نوار سیلیکونی اِسکار – اِف ایکس چگونه باعث بهبودی جای زخم میشود ؟

نوار سیلیکونی نوعی پانسمان ترمیم جای زخم می باشد . برخی از این نوار های از ۱۰۰ % سیلیکون تشکیل شده اند و بعضی دارای خط های سیلیکون روی نوار هستند .

پزشکان و جراحان معمولا برای بهبود آثار به جای مانده از زخم های جراحی به بیماران خود شیت سیلیکونی را پیشنهاد میدهند.

نوار های سیلیکونی به منظور سهولت استفاده و اینکه اندازه ی برش زخم باشد در سایز های مختلفی تولید میشوند.

این نوار را میتوان بعد از عمل جراحی و سوختگی استفاده کرد، پزشک شما ممکن است استفاده از نوار سیلیکونی را ۲ الی ۴ هفته بلافاصله بعد از عمل جراحی و کشیدن بخیه به شما توصیه کند.نوار های سیلیکونی را باید بعد از بهبود یافتن زخم ، زمانی که زخم کاملا بسته شده و ترشحی ندارد استفاده کرد .

قبل و بعد از استفاده از نوار سیلیمونی بر روی زخم جراحی شکم

مزیت نوار های سیلیکونی

نوار های سیلیکونی برای چندین مدل زخم به کار میروند.این نوار ها برای آثار به جا مانده از سوختگی ، زخم های جراحی پلاستیک (انواع جراحی های درمانی و زیبایی ) استفاده می شود.

استفاده از شیت سیلیکونی در طول شبانه روز با ایجاد یک محافظ ، مانع خارج رطوبت از پوست میشود و تبخیر سطحی از ناحیه اسکار را کنترل میکند و شرایط نرمالیته پوست را احیا میکند .

سیلیکون تراپی قرمزی اسکار را کم میکند و همچنین باعث میشود جای زخم به خارش نیوفتد بدین ترتیب نسبت به جراحی یا تزریق یک را امن تر و آسان تر است.نوار سیلیکونی همزمان با کم کردن اندازه اسکار و همسطح سازی ، باعث نرم شدن اسکار میشود .

سیلیکون رطوبت را در ناحیه زخم زیاد میکند و با کنترل و کاهش ترشح کلاژن از ضخیم تر شدن اسکار جلوگیری میکند.استفاده از چسب های پزشکی ضد حساسیت به همراه نوار سیلیکونی باعث میشود که نوار محکمتر بچسبد و بهتر عمل کند.

شیت سیلیکونی بیش از ۳۰ سال است که بر روی زخم های بعد از جراحی استفاده میشود. دلیل کار کرد خوب آن اینست که شیت های سیلیکونی با جلوگیری از خروج رطوبت از پوست ، کمبود رطوبت در جای زخم را جبران میکند و به اکسیژن اجاز ه ی عبور از خود را میدهد ، همچنین باعث جلوگیری از ضخیم تر شدن پوست اطراف اسکار به صورت دائمی می شود.

شما با استفاده روزی ۱۲ یا ۲۴ ساعته از نوار سیلیکونی اِسکار -اِف ایکس بعد از گذشت چند ماه پاسخ دلخواه خود را خواهید گرفت و دیگر اثری از جای زخم شما باقی نمی ماند .

استفاده از نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس بر روی زخم کلوئیدی

این یک درمان مقرون به صرفه برای بهبود اِسکار است و راه استفاده از آن بسیار آسان است ، همچنین میتوان زیر لباس از آن استفاده کرد.

این نوار ها را برای زخم های باز و اسکار هایی که هنوز ترشح دارتد نمیتوان استفاده کرد. برای استفاده از این محصول به راهکار های پزشک خود توجه کنید . در نظر داشته باشید قبل از استفاده از نوار های سیلیکونی جای زخم همواره باید تمیز باشد .

نگذارید زخم های بعد از انواع جراحی ، حتی اسکار سوختگی روی پوستتان بماند ! از پزشک خود بخواهید بهترین شیت سیلیکونی را به شما معرفی کند تا به بهبود جای زخم شما کمک کند.

شیت های سیلیکونی یک راه حل حرفه ای برای بهبود جای زخم بعد از عمل جراحی به حساب می آید که برای استفاده در نواحی (سینه ، کمر ، پا ، گردن ،و شکم ) استفاده میشود.

نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس یک درمان پیشرفته برای انواع اسکار در تمامی نواحی پوست است ،این نوار ها طول عمری معادل اِسکارتراپی برابر با ۲ ماه دارند ،یکبار مصرف نیستند و قابل شستشو نیز هستند.

 

اگر هنوز پاسخ خود را نیافتید میتوانید با پشتیبان آنلاین تماس برقرار کنید و با ارسال عکس اسکار خود مشاوره ی تخصصی بگیرید

ما تا انتهای درمان در کنار شما خواهیم بود

مشاهده این محصول :

ترمیم جای زخم با نوار سیلیکونی اِسکار-اِف ایکس (Scar FX)

نویسنده یک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *