موثرترین راه از بین بردن جای زخم | محصولات سیلیکونی اسکارهیل

از بین بردن اسکار سزارین با استفاده از محصولات سیلیکونی اسکارهیل

به طور كلي هرگونه آثار برجای مانده از آسيب‌هاي پوستي يا زخم‌ها را اِسکار مي‌نامند. اسکار به نحوی پاسخ بدن به ترمیم پوست آسیب دیده است که با ترشح بی رویه کلاژن بوجود می آید . امروزه روش های متنوعی برای از بین بردن جای زخم وجود دارد ، ترمیم جای زخم میتواند با روش های خانگی و یا حتی لیزر جای زخم انجام شود اما بهترین و موثرترین راه  از بین بردن جای زخم استفاده از محصولات سیلیکونی است چرا که سیلیکون با کنترل کلاژن سازی در ناحیه آسیب دیده به ترمیم طبیعی پوست کمک میکند. محصولات ترمیم کننده اسکارهیل قابلیت از بین بردن جای انواع زخم (قدیمی و جدید) را دارد چون این محصولات با درصد بسیار زیادی سیلیکون طبی با غلظت بالا تولید میشوند و همین نکته اثر بخشی و کیفیت آن را با سایر محصولات موجود در بازار متمایز میسازد.

🛑سیلیکون چیست؟

سیلیکون یک پلیمر معدنی پر کاربرد است که کاشف آن فردریک کیپینگ بوده است.
او زمانی که میخواست پلاستیک را تولید کند به جای استفاده از ترکیبات کربن از سیلیسیم استفاده کرد و به صورت اتفاقی خانواده ی سیلیکون ها را کشف کرد.

سیلیکون به صورت مایع و جامد وجود دارد که در مقابل حرارت و خیلی از مواد شیمیایی مقاوم است.
پر کاربرد ترین پلیمر از این دسته و مناسب ترین نوع سیلیکون برای درمان سیلیکون تراپی ترکیب
“پلی دی متیل سیلوکسان ” یا همان دایمتیکون است(سیلیکون طبی)

این نوع سیلیکون که از آن در تمام محصولات اسکارهیل استفاده شده است کشش سطحی خیلی زیاد و غلظت بالایی دارد و در اصل وجه تمایز محصولات اسکارهیل با سایر برندهای موجود در بازار نیز کیفیت همین ماده میباشد.

سیلیکون به کار رفته در محصولات اسکار هیل به ترمیم پوست و از بین بردن اسکار و جای زخم کمک بسزایی میکند

🛑مکانیسم های متعددی برای نحوه تاثیر این ماده ی معدنی عنوان شده که اصلی ترین آن عبارتند از:

1-افزایش دمای سطح اسکار:که باعث افزایش فعالیت کلاژناز(آنزیم کنترل کننده میزان ترشح کلاژن) بافتی میشود.
2-تولید الکتریسیته ی ساکن:باعث نظم دهی در ترتیب قرار گرفتن الیاف های کلاژن میشود(چیدمان ساختاری ماتریکس کلاژن)
3-کاهش تبخیر سطحی پوست و افزایش رطوبت:مانع خروج رطوبت از پوست و تولید و تکثیر بی رویه ی کلاژن میشود

🛑از مهم ترین مزایای استفاده از محصولات سیلیکونی:

سیلیکون تراپی یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن  جای زخم های  (جدید و قدیمی) میباشد که حتی برای پوست های حساس و برای کودکان نیز قابل استفاده میباشد.

سهولت استفاده در این روش باعث میشود دوره ی نقاهت برای بیمار نداشته باشد.

نتایج حاصل از درمان به این شیوه کاملا قطعی و رضایت بخش و بدون عود مجدد خواهد بود اسکار مى‌تواند نتیجه عواملي مانند موارد زير باشد:

 بخيه جراحي :

بخيه بعد از جراحي‌هاي مختلف (آپانديسيت، تيروئيد، سزارين، کليه، قلب، لاپاراسكوپي، ليپوساكشن، ستون فقرات و….) و يا جراحي‌هاي زيبايي ماموپلاستي، گرافت يا پيوند پوست

 زخم :

مانند اِسکار تشکيل شده بر روي محل انواع زخم‌ها (بريدگي، ساييدگي، سوراخ‌شدگى، تزريق واكسن و….) که با روش‌هاى مختلف و يا خود‌به‌خود ترميم شده‌اند.

 سوختگى‌ها :

اِسکار ناشى از سوختگى‌ با آب جوش، بخار آب، سوختگي‌هاي شيميايي.

آکنه :

اِسکار برجسته و يا اِسکارهاي گودرفته‌ي خفيف که پس از بهبودي جوش‌هاي پوست بر جاي مي‌ماند.

 بيماري‌هاي داخلي و عفوني با عوارض پوست:

سالک، آبله مرغان

نوار سیلیکونی اِسکار اِف – ایکس

 نوار سیلیکونی اسکار اف – ایکس حاوی 100% سیلیکون طبی خالص است که با تکمیل پروتکل درمانی میتوانید شاهد اثربخشی فوق العاده ی آن باشید . انجمن متخصصین پوست اروپا درمان جای زخم با نوار های سیلیکونی را استاندارد طلایی درمان اسکار بعد از جراحی معرفی کرده اند و برای مرحله اول درمان جای زخم ،استفاده از شیت سیلیکونی را توصیه میکنند.

محصولات سیلیکونی اسکارهیل برای ترمیم پوست و از بین بردن اسکار و جای زخم (1)

ژل سیلیکونی رژواسیل

از آنجایی که گاها استفاده از نوار سیلیکونی در همه جای بدن راحت نیست و ممکن است برای استفاده روزمره دردسر ساز باشد ،کمپانی اسکارهیل ژل سیلیکونی رژواسیل را که مکانیزم درمانی نوارهای سیلیکونی را تقلید میکند توصیه میکند ، این ژل ترمیم کننده دارای فرمول بسیار ملایم است ، به سرعت جذب پوست میشود ، ضد آب و بدون بو است که برای استفاده در زخم هایی که روی مناطق حساس و در معرض دید هستند ایده آل است همچنین این قابلیت های رژواسیل استفاده آن را برای ترمیم پوست آسیب دیده و جای زخم کودکان، بسیار راحت و موثر میسازد.

محصولات سیلیکونی اسکارهیل برای ترمیم پوست و از بین بردن اسکار و جای زخم (4)

کرم سیلیکونی اِسکاراِستاتیک

کرم سیلیکونی اسکار استاتیک ترمیم کننده ی دیگر کمپانی اسکارهیل است که قابلیت های شگفت انگیزی دارد ، اسکار استاتیک  علاوه بر سیلیکون حاوی 23 ماده درمانی فعال است که در درمان اسکار های قدیمی ( مانند سوختگی ها و جای جوش آکنه قدیمی) بسیار موثر واقع میشود . پپتاید ها،الانتوئین ،عصاره پیاز ، عصاره هسته ی انگور ، کالاندولا و فرم پایدار ویتامین سی و انواع آنتی اکسیدان های گیاهی تنها بخشی از ترکیبات منحصر به فرد این کرم سیلیکونی است . کرم سیلیکونی اسکار استاتیک قابلیت همرنگ سازی سطح اسکار با پوست را دارد که این موضوع در بین اکثر کسانی که جای زخمشان ترمیم شده است ،یک مشکل شایع به شمار می رودکه با استفاده از کرم اسکار استاتیک در فاز پایانی درمان اسکار میتوانید مطمئن شوید که جای زخم کاملا از بین رفته و دیگر اثری از آن باقی نمی ماند.

محصولات سیلیکونی اسکارهیل برای ترمیم پوست و از بین بردن اسکار و جای زخم (5)

در هر صورت مشاورین مجرب کمپانی اسکار هیل به صورت آنلاین  در هر ساعت از شبانه روز  برای ترمیم پوست آسیب دیده خود و از بین بردن انواع ضایعه های پوستی به شما مشاوره تخصصی و رایگان میدهند و با شما تا آخر درمان و ترمیم پوست آسیب دیده تان همراه هستند

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان کافیست از اسکار خود برای ما عکس ارسال کنید مشاورین ما در اسرع وقت شما را برای از بین بردن انواع زخم راهنمایی میکنند.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *