از بین بردن جای زخم سزارین

از بین بردن جای زخم سزارین

زایمان و به دنیا آوردن فرزند یک اتفاق طبیعی و هیجان انگیز در زندگی است ، اما میتواند برای مادر هم از لحاظ روحی و هم از جنبه فیزیکی و جسمانی عوارضی را به همراه داشته باشد مخصوصا اگر زایمان به صورت جراحی سزارین انجام شود علاوه بر ریکاوری از جراحی ، درمان زخم سزارین نیز یک عارضه ی شایع بین مادرانی است که فرزند خود را از طریق این جراحی به دنیا می آورند. ریکاوری این عمل جراحی به خودی خود یک بحث جدا از ریکاوری از زایمان است در ادامه ما درباره ی ریکاوری از این عمل جراحی و ترمیم اسکار ایجاد شده ناشی از برش پزشک حین انجام عمل سزارین با استفاده از محصولات اسکارهیل صحبت میکنیم.

محصولات ترمیم کننده اسکار هیل برای ترمیم زخم سزارین

  • عمل سزارین چگونه انجام می شود ؟

مادران به چند دلیل این عمل جراحی را انجام می دهند . گاهی اوقات این انتخاب خود مادر است که زایمان را به صورت سزارین انجام دهد و در بعضی اوقات پزشک این عمل جراحی را توصیه و تجویز می کند .

در حین این عمل جراحی پزشک جراح نوزاد را از طریق برشی که روی رحم و شکم مادر میزند بیرون می آورد ، امروزه این عمل جراحی به یک روش متداول برای زایمان تبدیل شده ، تحقیقات حاکی از آنست که از هر 3 نوزاد یکی از آنها از طریق جراحی سزارین به دنیا می آید .

ترمیم آثار ناشی از جراحی سزارین با استفاده از محصولات اسکارهیل

  • ریکاوری از جراحی سزارین

سزارین یک جراحی بسیار حساس و پیچیده  است که برای دره نقاهت یا ریکاوری نیاز به استراحت مطلق داد . ریکاوری از این جراحی حساس بستگی به شرایط روانی و جسمانی مادر دارد ، بنابراین با کمک گرفتن از دوستان و بستگان می بایست استراحت کردن و خواب مادر ( هنگامی که نوزادش خواب است ) در اولویت قرار گیرد.

ریکاوری از جراحی سزارین ممکن است حدود 8 هفته طول بکشد ، پزشک جراح به شما توصیه میکند که از بالا رفتن از پله و بلند کردن هر چیزی که سنگین تر از وزن نوزاد است خودداری کرده و در طول این 8 هفته به استراحت مطلق بپردازد.

توجه داشته باشید که همانقدری که تمرکز و انرژی خود را صرف مراقبت از نوزادتان میکنید باید برای سلامت روحی و جسمی خود نیز اهمیت زیادی قائل شوید ، چراکه زمانی میتوانید بهترین مادر برای فرزند خود باشید که در سلامت کامل روحی و جسمانی قرار داشته باشید.

درمان جای برش سزارین با استفاده از محصولات اسکارهیل

  • چطور جای زخم سزارین را درمان کنیم

تفاوت عمده بین زایمان طبیعی و سزارین اینست که نوزاد از طریق برش افقی که پزشک جراح روی شکم مادر می زند خارج شود.

برشی که جراح میزند بعد از بهبودی زخم به یک اسکار بزرگتر از اندازه ی اصلی برش تبدیل می شود . بسیاری از بانوانی که ممکن است جراحی سزارین در پیش داشته باشند نگرانی اصلی شان کاهش ظاهر اسکار به جا مانده از برش جراحی است ، زیرا این برش افقی در امتداد شکم ایجاد می شود و اندازه تقریبا بزرگی دارد . خبر خوب اینست که محصولات ترمیم کننده اسکارهیل توانایی از بین بردن جای انواع زخم را دارند.

کمپانی اسکارهیل برای ترمیم جای زخم برش جراحی سزارین استفاده از کیت درمانی اسکارهیل را توصیه میکند ، این کیت شامل نوارسیلیکونی است که در اندازه های مختلف مخصوص اندازه ی برش جراحی تولید شده اند ( که هدف درمان آن ها ترمیم جای برش و بخیه انواع جراحی است ) و یک ژل سیلیکونی برای استفاده روزانه و زمان هایی که استفاده از نوار سیلیکونی دچار محدودیت هستید است ، استفاده از این محصولات باعث می شود که پس از طی پروتکل درمانی ، اسکار به جا مانده از برش جراحی نرم و صاف شود.

استفاده از این کیت درمانی بسیار راحت و بی خطر است ، به خاطر فرمول پیشرفته و گیاهی ک داراست هیچ گونه عوارضی ندارد و ایجاد حساسیت نمیکند . شما میتوانید بلافاصله بعد از بسته شدن زخم زمانی که خونریزی و ترشح در ناحیه زخم دیده نمی شود استفاده از آنها را شروع کنید.

به عنوان یک مادر اولویت شما سلامت خود و نوزادتان است و با استفاده از محصولات اسکارهیل نیازی نیست که نگران به جا ماندن آثار برش جراحی سزارین روی پوست خود باشید.

نوار سیلیکونی scar fx جهت درمان جای زخم سزارین

برای مشاهده و خرید نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس اینجا را کلیک کنید

رژواسیل انتخابی ایده آل برای درمان زخم های صورت

برای مشاهده و خرید ژل سیلیکونی رژواسیل اینجا را کلیک کنید

 

مشاورین ما قدم به قدم تا انتهای درمان اسکار جراحی سزارین و از بین رفتن کامل جای زخم جراحی با شما و در کنار شما خواهند بود ، شما میتوانید با ارسال عکس از اسکار خود از متخصصین پوست کمپانی اسکارهیل مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *