تاثیر محصولات اِسکار هیل در سرعت بخشیدن به ترمیم پوست

از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده با محصولات اسکارهیل

نباید از جای زخم و اِسکار بر روی پوست خجالت کشید چرا که این یک پاسخ طبیعی از طرف بدن برای ترمیم پوستِ آسیب دیده است و ایجاد اِسکار به نحوی به این معنی است که پوست هنوز قابلیت ترمیم و احیای خود را دارد ، هرچند که اکثر اوقات ایجاد اِسکار و به جای ماندن جای برش جراحی ها و آسیب هایی که به پوست وارد شده امری نا خوشایند است. خوشبختانه برند اسکارهیل با عرضه محصولات سیلیکونی ترمیم کننده پوست های آسیب دیده (ژل سیلیکونی نوار سیلیکونی و کرم ضد اِسکار) تا پایان پروتکل درمان قطعی جای زخم و اِسکار همراه بیمارخواهد بود.

اما سوالی که در این زمینه بسیار پر تکرار است این است که از:

چه عواملی میتواند در سرعت بخشیدن به فرآیند ترمیم و احیای پوست آسیب دیده موثر باشد؟

فرآیند احیا و ترمیم پوست آسیب دیده فاکتور های بسیاری دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

متغیر های ثابت

در بحث ترمیم پوست آسیب دیده فاکتورهایی وجود دارد که کنترل کردن آن از دست افراد خارج است برای مثال جنس پوست.

بعضی از پوست ها پتانسیل ایجاد اِسکار های کلوئیدی و هایپرتروفیک را دارند ، که ترمیم این گونه اِسکار به صورت طبیعی ممکن است سال ها طول بکشد.

کاربرد محصولات ترمیم کننده ی اِسکار در این مرحله از درمان لازم ، مشهود و غیر قابل انکار است.

سن نیز یک فاکتور غیر قابل کنترل در فرآیند احیای طبیعی پوست است ،چرا که با بالا رفتن سن پوست خاصیت انعطاف پذیری  خود را از دست میدهد. به این معنی که  دیگر مثل گذشته قابلیت ترمیم و احیای خود را ندارد.

ویتامین سی C -یکی از ترکیبات بکار رفته در محصولات اسکارهیل- انتخاب ایده آل برای از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده

تغذیه

خوردن غذای کم چرب به ترمیم پوست کمک بسزایی میکند.

غذاهایی که دارای مقادیر ویتامین C هستند برای سلامت کلی بدن و بخصوص پوست بسیار مفید هستند،خوردن غذای سالم و کم چرب همانطور که به سلامت کلی بدن کمک میکند به داشتن پوست سالم و زیبا نیز کمک بسزایی میکند.

آبرسانی به پوست بوسیله کرم اسکاراستاتیک -یکی از ترکیبات بکار رفته در محصولات اسکارهیل- انتخاب ایده آل برای از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده

آبرسانی پوست

آبرسانی و تلاش برای حفظ رطوبت پوست در فرآیند احیای پوست بسیار حائز اهمیت است .

هنگامی که به انداره ی کافی آب مینوشید علاوه بر آبرسانی به ارگان های داخلی بدن ، پوست نیز از آن بهره میبرد و دچار کمبود آب نمیشود و این امر در داشتن پوست سالم و سرعت بخشیدن به فرآیند ترمیم پوست های آسیب دیده بسیار مهم وحیاتی است.

همچنین مرطوب نگه داشتن پوست و به خصوص جای زخم و اِسکار نیز یک فاکتور مهم برای سرعت ترمیم اِسکار و سلامت پوست است.

رژواسیل -از محصولات اسکارهیل- انتخاب ایده آل برای از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده

انتخاب زمان صحیح برای استفاده از محصولات ترمیم کننده

گاهی اوقات برخی ازافراد بعد از گذشت سالها از ایجاد اِسکار به فکر درمان و راه چاره ای برای آن می افتند که این امر اشتباه است و به مراتب پروسه ی درمان اِسکار را سخت تر و طولانی تر خواهد کرد!

قابل به ذکر است که برای گرفتن بهترین نتایج و به حداقل رساندن ریسک ایجاد اِسکار بعد از زخم و جراحی و … لازم است قبل از بوجود آمدن اِسکار به جای برش جراحی و بخیه ها رسیدگی کامل کرد.

به  طور مثال: جای زخم را مرتباً تمیز نگه داشته شود  و آن را مرتباً مرطوب کرد.

بهتر است بعد از بهبود زخم و یا کشیدن و جذب شدن بخیه ها استفاده از ترمیم کننده های پوستی آغاز شود تا نتایج عالی از درمان با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود

محصولات ترمیم کننده اسکار برای سرعت بخشیدن به امر ترمیم و احیای طبیعی پوست تولید میشوند.

از زخم خود مراقبت کنید ژل سیلیکونی اسکار هیل ترمیم کننده ایده آل

محصولات سیلیکونی برند اسکارهیل از جمله ژل و کرم و نوارهای سیلیکونی یک پوشش لایه ای نیمه تراوا بر روی اسکار بوجود می آورند که فرآیند احیای طبیعی پوست را سرعت می بخشند.

ترمیم کننده های اسکارهیل حتی برای اسکار های مقاوم به درمان و  قدیمی نیز به کار می آیند ، فقط برای هر مورد طول درمان متفاوتی خواهند داشت.

استفاده از ژل سیلیکونی رژواسیل و نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس برای همسطح سازی اسکار با پوست استفاده میشوند و در آخر برای همرنگ سازی جای اسکار به جای مانده میتوان با اضافه کردن کرم اسکاراستاتیک به درمان مطمئن شد که دیگر اثری از اسکار بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

البته هر سه محصول (ژل سیلیکونی رژواسیل ، نوار سیلیکونی اسکار-اف ایکس و کرم سیلیکونی اسکاراستاتیک) به تنهایی نیز توانایی بسیار بالایی در درمان انواع اسکار دارند که با توجه به نوع اسکار توسط متخصص تجویز میشوند.

راه های دیگری از قبیل تزریق و انجام لیزر وعمل های جراحی نیز برای از بین بردن اسکار نیز وجود دارند اما گاها بسیار گران قیمت و دارای ریسک بالا و برگشت پذیر هستند.

از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده با محصولات اسکارهیل

زمانی که تصمیم به درمان اسکار ها گرفته میشود، گزینه های زیادی پیش روی افراد قرار میگیرد اما باید در نظر گرفت که هر اقدامی که برای درمان اسکار، انتخاب و انجام میشود نیازمند صبر و حوصله و تداوم مصرف دارد پس اگر شما مایل به استفاده از محصولات ترمیم کننده کمپانی اسکارهیل هستید باید در نظر داشته باشید که پروتکل درمانی مخصوص به اسکار را به صورت منظم و پیوسته انجام بدهید ، و با تکمیل دوره های درمان میتوانید مطمئن باشید که در پایان طول درمان دیگر اثری از جای زخم و اسکار بر روی پوست نخواهد بود.

تیم متخصص و مجرب کمپانی اسکارهیل در تمامی مراحل ریکاوری بعد از جراحی تا زمان درمان قطعی در کنار شما خواهد بود ، شما میتوانید با ارسال عکس اسکار خود برای ما در هر ساعت شبانه روز به صورت رایگان مشاوره تخصصی بگیرید.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *