روش مراقبت از پوست صورت

روتین روزانه مراقبت از پوست

 

درست کردن یک روتین روزانه مراقبت از پوست صورت کار راحتی است و برای زیبایی صورت بسیار ضروری است، قسمت سخت آن تبدیل این روتین به عادت روزانه است . ما در این مطلب قصد داریم در درست کردن یک روتین روزانه مراقبت از پوست صورت  به شما کمک کنیم . با ما همراه باشید..

 

خیلی سخت نگیرید

یک روتین 12 مرحله ای برای مراقبت از پوست ممکن است برای پوستتان خیلی خوب باشد اما لزوما نیازی نیست یک روتین سخت و طولانی را هرشب تکرار کنید چرا که ممکن است بعد از یک روز سخت و طولانی حوصله انجام دادن آنرا نداشته باشید . توصیه ما اینست که یک روتین ساده و کوتاه را با محصولات ثابت شده و با کیفیت برای خود در نظر بگیرید و به این ترتیب احتمال انجام ندادن روتین روزانه ی خود را تا جای ممکن کاهش دهید.

هرشب قبل از خواب صورت خود را بشورید

هرشب صورت خود را بشورید

بعد از یک روز سخت و طولانی همان اندازه که دوست دارید سریعا به تخت خوابتان برسید و بخوابید ، پوست صورت شما نیاز به شستشو دارد. باید خیلی مواظب باشید که شستشوی قبل از خواب را فراموش نکنید.پوست صورت در طول روز در مجاورت آلودگی های بسیاری قرار دارد بنابراین باید هرشب قبل از خواب تمامی گرد و خاک ، جرم و کثیفی و ذرات آلوده ی موجود در هوا را که توسط پوست صورت جذب شده شستشو داد پس تهیه ی یک تمیز کننده ضد آلودگی با کیفیت که توانایی از بین بردن تمامی ذرات آلوده را از پوست داشته باشد برای محافظت از پوست صورت ضروری است و اگر در شهر های شلوغ و پر رفت وآمد زندگی میکنید استفاده ی مداوم از آن در روتین مراقبت از پوست بشدت توصیه میشود.

یک ضد آفتاب با کیفیت تهیه کنید

از بسیاری از آسیب های پوستی با استفاده ی مداوم از کرم ضدآفتاب میتوان جلوگیری کرد ، فرقی نمیکند که هوا آفتابی باشد یا کمی ابری ، در نظر داشته باشید مخصوصا در فصل های گرم سال ضد آفتاب هایی با SPF بالای 30 تهیه کنید و استفاده از آن را در روتین مراقبت از پوست خود بگذارید.

اشعه های مضر نور خورشید پوست را تحریک و ملتهب میکند

برای پوستت ولخرجی کن

شاید شما هم بعضی از روز های ماه را به ولخرجی کردن با دوستانتان بگذرانید و آنرا جز خرج های اجتناب ناپذیر ماهانه ی خود بدانید.اگر شما هم در بعضی از روزهای ماه در اینچنین شرایطی قرار میگیرید ، باید بدانید که ممکن است مزه ی پیتزای فست فود مورد علاقه تان در 50 سالگی شما تغییر نکند اما اگر مراقب پوست خود نباشید ممکن است در 50 سالگی شاهد چین و چروک های بسیاری در صورت خود باشید .

بنابراین ما به شما توصیه میکنیم هر از چندگاهی برای پوست خود ولخرجی کنید ، رفتن به سالن های زیبایی و گرفتن یک ماساژ صورت خوب به همراه ماسک های آبرسان و تقویت کننده در کاهش روند پیری و زیبایی پوست  تاثیر بسزایی دارد ، همچنین در نظر داشته باشید استفاده از محصولات با کیفیت ضد پیری و آبرسان در درازمدت باعث میشود که پوستتان شفاف و با طراوت باقی بماند و از ایجاد چین و چروک در سن های بالا جلوگیری میکند.

ماساژ صورت به طراوت و شادابی پوست کمک بسزایی میکند

آبرسانی ، آبرسانی، آبرسانی

متخصصین پوست سراسر دنیا در تاکید بر این موضوع اتفاق نظر دارند . آبرسانی به داخل و بیرون پوست موجب درخشندگی و لطافت بیشتر پوست می شود ، اما آبرسانی به پوست راه های مختلی دارد که به سه مورد آنها اشاره میکنیم ؛
– استفاده از یک مرطوب کننده با کیفیت بر روی پوست صورت و بدن
– نوشیدن مقدار کافی آب در طول روز
– استفاده از دستگاه رطوبت ساز (بخور) در طول فصل زمستان یا استفاده مداوم از آن اگر در آب و هوای خشک زندگی میکنید.

برای طراوت پوست صورت نوشیدن آب کافی را در روتین روزانه مراقبت از پوست خود قرارا دهید

به یک متخصص پوست مراجعه کنید

بسیاری از مردم تا زمانی که برای پوستشان مشکلی پیش نیاید به سراغ متخصصین پوست نمی روند.
ما به شما توصیه میکنیم حداقل سالی یک بار به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا مطمئن شوید که تمام کارهایی که برای پوستان انجام میدهید در جهت بهبود و سلامت پوستتان است.

حداقل سالی یکبار به متخصص پوست مراجعه کنید

مراقبت از پوست زمانی راحت و آسان میشود که شما ذهن آماده و ابزار لازم برای درست کردن یک روتین بدون نقص برای محافظت از پوست ارزشمندتان را در اختیار داشته باشید ، استفاده از محصولات ثابت شده ی با کیفیت و تداوم در انجام روتین هر روزه کلید اصلی مراقبت از پوست است.

درهر صورت شما چه بخواهید یک اسکار سوختگی ، یا هر نوع اسکار دیگری را درمان کنید یا بخواهید آلودگی و رادیکال های آزاد را از پوست خود بشوئید کمپانی اسکارهیل و متخصصان مجرب آن از انجام هیچ گونه کمکی به شما دریغ نخواهند کرد.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *