لیفت سانترال لب | پیشگیری و درمان اسکار ناشی از آن

پیشگیری و درمان آثار به جای مانده از جراحی لیفت سانترال لب با محصولات اسکارهیل

جراحی های لیفت و سانترال لب از جمله جراحی های زیبایی هستند که برای بهبود فرم لب (برجسته کردن لب ، کاهش فاصله بین بینی و لب و تغییر فرم آن) پیشنهاد داده میشوند و بسیار کاربردی، به صرفه و موثر هستند.همانطور که میدانید تمامی عمل های جراحی زیبایی همانطور که دارای مزایای زیادی هستند معایب و عوارضی نیز دارند. با وجود آنکه عوارض سانترال لب بسیار کم و محدود میباشند اما از بین بردن اسکار به جا مانده از آن بسیار مهم و حیاتی است. خوشبختانه با استفاده از محصولات سیلیکونی و ترمیم کننده اسکارهیل میتوان از ایجاد اسکار جلوگیری کرد و آثار به جای مانده از جراحی را کاملا از بین برد.

سانترال لب

جراحی سانترال لب یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین روش های لیفت لب محسوب میشود که منجربه بالاکشیده شدن هرچه بیشتر لب خواهد شد. در این جراحی با ایجاد برشی زیر بینی، قسمت مرکزی لب فوقانی به سمت بالا کشیده می شود که در نهایت فاصله میان لب و بینی کاهش پیدا خواهد کرد. در طی این جراحی هیچ عصب یا ماهیچه ای برداشته یا قطع نمیشود و از نظر زمانی بین 35 الی 40 دقیقه طول میکشد.

ترمیم عوارض سانترال لب-آثار باقی مانده از لیفت سانترال لب با محصولات اسکارهیل

لیفت لب تاثیر بسزایی در زیبایی و فرم و حجیم شدن لب ها خواهد داشت. این جراحی معمولا در مطب انجام میشود که در آن فضای میان بینی و لب کوتاه تر و به اصطلاح لیفت می شود و در نهایت باعث می شود لب ها بعد از جراحی، برجسته تر و پرتر به نظر برسند و فرم اصلی آنها بیشتر نمایان خواهد شد.

 

چه افرادى کاندیدای مناسب برای لیفت سانترال لب هستند؟

 لیفت لب برای افراد مسنى که می خواهند فضای بین لب و بینی خود را کاهش دهند، مى تواند گزینه مناسبى باشد، چراکه این فضا به طور معمول و با افزایش سن افزایش می یابد و باعث می شود لب ها نازک تر به نظر برسند و فاصله آنها نسبت به بینى زیاد شود.

همچنین علاوه بر افراد مسن، افراد جوان تر نیز که مى خواهند لب هاى زیباترى داشته باشند اما در عین حال مایل به انجام روش هاى تزریقى نیز نیستند، مى توانند گزینه مناسبى براى انجام لیفت سانترال لب باشند. بى میلى نسبت به روش هاى تزریقى ممکن است به جهت غیر طبیعى بودن و یا موقت و غیر دائمى بودن نتیجه ی آنها باشد. این در حالى است که عمل جراحى زیبایى لیفت سانترال لب یک روش دائمى و همیشگى خواهد بود.

جراحی لیفت سانترال لب - رفع عوارض سانترال لب با محصولات اسکارهیل

آیا لیفت سانترال لب عوارض و خطراتى هم دارد؟ 

هر نوع جراحی و عملی ممکن است مجموعه ای از عوارضی را به همراه داشته باشد اما عوارض سانترال لب ، اندک و قابل پیشگیری هستند.جراحی لیفت لب به این دلیل که نیاز به برش در زیر بینی را دارد ، باید حتما توسط جراح متخصص و با تجربه ای انجام شود تا کمترین میزان از جراحت را به همراه داشته باشد .

این جراحی عارضه ای در بر ندارد و تنها عارضه ی آن اسکار باقی مانده از آن در زیر بینی است ، البته همانطور که بیان شد در صورتی که این اقدام کاملا تخصصی انجام شود اسکار بسیار اندک و نا معلوم خواهد بود . در صورت ایجاد اسکار نیز جای نگرانی نیست.

پیشگیری-و-درمان-آثار-به-جای-مانده-از-جراحی-لیفت-سانترال-لب-با-ژل-سیلیکونی-رژواسیل

با استفاده از ژل سیلیکونی رژواسیل کمپانی اسکارهیل آمریکا بر روی اسکار ایجاد شده میتوان آن را به طور کامل درمان کرد. و اگر مدت زیادی از جراحی و ایجاد اسکار زمان میگذرد نیز جای هیچگونه نگرانی نیست میتوان از کرم اسکار استاتیک و یا (برای تسریع در روند درمان) از  هر دو محصول ترمیم کننده اسکارهیل یعنی ژل سیلیکونی رژواسیل و کرم سیلیکونی اسکار استاتیک در کنار هم در پروتکل درمانی استفاده کرد.

روش مصرف ژل رژواسیل:

روزانه دو الی سه  مرتبه یک لایه ی نازک از ژل را به آرامی و بر روی اسکار استفاده کنید به گونه ای که وارد چشم نشود.

در صورت تماس ژل با چشم و یا وارد شدن به داخل آن حتما چشم خود را با آب شست وشو دهید.

حداقل پروتکل درمانی برای استفاده از محصول 8 هفته ی مداوم میباشد.

رژواسیل -از محصولات اسکارهیل- انتخاب ایده آل برای از بین بردن اِسکار و ترمیم پوست آسیب دیده

تیم متخصص و مجرب کمپانی اسکارهیل در تمامی مراحل ریکاوری بعد از جراحی تا زمان درمان قطعی در کنار شما خواهد بود ، شما میتوانید با ارسال عکس اسکار خود برای ما در هر ساعت شبانه روز به صورت رایگان مشاوره تخصصی بگیرید.

 

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *