چه سوالاتی باید از پزشک جراح در رابطه با اسکار بپرسید؟

چهار سوالی که قبل از انجام عمل جراحی درباره ی اسکار باید از پزشک جراح بپرسید

4 سوالی که باید قبل از هر عمل جراحی از پزشک جراح بپرسید ؟

هر عمل جراحی سوالات بسیاری را برای بیمار با خود بهمراه دارد سوالاتی مانند مدت زمان ریکاوری چقدر است ؟ کلید اصلی اینکه جواب سوال های مهم را از جراح بگیرید اینست که از قبل سوالات خود را آماده کرده باشید . قبل از اینکه پزشک جراح بپرسد  ” آیا سوال دیگری دارید ؟” شما باید تقریبا بدانید که چه سوال هایی می خواستید از پزشک خود بپرسید اما مسئله ای که شاید در نگاه اول از چشمتان پنهان بماند مسئله ایجاد اسکار احتمالی از برش جراحی است . هیچکس دوست ندارد که بعد از انجام عمل جراحی و بهبودی کامل ، جای زخم روی پوستش تا آخر عمر همراهش باشد ،اگر شما خواستار بهترین جواب ممکن از جراحی و اسکار بجا مانده از آن هستید باید بدانید که بعد از عمل جراحی به زخم خود چطور رسیدگی کنید. در این مطلب ما چند سوال را برای شما آماده کرده ایم که لازم است قبل از اینکه به زیر تیغ جراحی بروید از پزشک جراح بپرسید و در آخر 2 محصول ترمیم کننده کمپانی اسکارهیل امریکا ( ژل سیلیکونی رژواسیل و کرم اسکاراستاتیک)  که کاملا موثر و ثابت شده هستند را به شما معرفی میکنیم .

پزشک جراح و توصیه های بعد از جراحی استفاده از اسکاراستاتیک و رژواسیل به عنوان ترمیم کننده های موثر در درمان

  • ریسک ایجاد اسکار بعد از بهبودی زخم چقدر است ؟

پوست شما بسیار ارزشمند است پس بسیار مهم است که از پزشک جراح  درباره ی ریسک ایجاد اسکار بعد از بهبودی کامل زخم جراحی سوال بپرسید . همچنین شما لازم است اندازه و عمق برش جراحی را بدانید چراکه هر دوی این فاکتور ها در اسکار احتمالی که بعد از بسته شدن زخم به جای میماند تاثیر بسزایی دارند. حتی سلامت کلی بدن و تندرستی شما می تواند در ایجاد نوع اسکار تاثیرگذار باشد .

  • برای کاهش ریسک ایجاد اسکار چه اقداماتی باید انجام داد ؟

حال که فاکتور های ریسک پذیر ایجاد اسکار احتمالی را میدانید  باید از پزشک جراح بپرسید که چه کارهایی برای به حداقل رساندن ریسک ایجاد اسکار بر روی پوست لازم است انجام دهید. فراموش نکنید که از پزشک جراح بخواهید نحوه ی صحیح شستشو و رسیدگی به زخم و بخیه هایتان را برایتان کاملا توضیح دهد. اگر میخواهید ریسک ایجاد اسکار را بعد از بهبودی زخم به حداقل برسانید باید خیلی اصولی به جای برش و بخیه ها رسیدگی کنید و آن ناحیه را تمیز و مرطوب نگه دارید .

 

  • چه زمانی باید استفاده از محصولات ضد اسکار را شروع کنید ؟

جواب این سوال بسیار ساده است ، معمولا در اکثر اوقات بلافاصله بعد از کشیدن بخیه ها و بسته شدن زخم شما میتوانید استفاده از محصولات ضد اسکار و ترمیم کننده را شروع کنید . این خیلی مهم است که این سوال را از پزشک جراح بپرسید چرا که او حتما میداند که زمان بهبود و بسته شدن کامل زخم چه زمانی است . پس شما میتوانید محصولات ضد اسکار مخصوص جای زخم مثل ژل سیلیکونی رژواسیل یا کرم اسکاراستاتیک را از قبل تهیه کرده و با مشورت با متخصص بلا فاصله بعد از خشک شدن و بسته شدن زخم از آنها برای ازبین بردن جای زخم و اسکار احتمالی استفاده کنید

اسکاراستاتیک و رژواسیل ترمیم کننده های مورد تایید پزشک جراح (3)

  • چه محصول ضد اسکار ی را پیشنهاد میدهید ؟

اکثر مردم زمان زیادی را برای پیدا کردن بهترین محصول ضد اسکار صرف نمیکنند ، جراح پلاستیک شما میتواند شمارا در راه درست جهت انتخاب محصول بگذارد ، برخی جراحان شاید حتی در دفتر خود محصولات ترمیم کننده و ضد اسکار اسکارهیل (رژواسیل و اسکاراستاتیک) را برای فروش داشته باشند. مواجهه با عمل جراحی امری بسیار سخت و استرس زا است اما وقتی که شما با سوالات بدون پاسخ زیر تیغ جراحی بروید حتی سخت تر هم میشود. پس چقدر خوب است زمانی که جراح از شما میپرسد “آیا سوال دیگری دارید ؟” یک لیست از سوالات احتمالی در ذهن خود  داشته باشید و فراموش نکنید درباره ی اسکار احتمالی بر روی پوستتان همه ی سوال ها را بپرسید .

اسکاراستاتیک و رژواسیل ترمیم کننده های مورد تایید پزشک جراح

برای بررسی و خرید محصولات ضد اسکار و ترمیم کننده  اسکارهیل (ژل سیلیکونی رژواسیل و کرم سیلیکونی اسکاراستاتیک ) اینجا را کلیک کنید .

کمپانی اسکارهیل با عرضه محصولات ضد اسکار به شما اطمینان میدهد که بعد از بهبودی و ریکاوری از عمل جراحی و شروع پروتکل درمان جای زخم و اسکار به جای مانده ، هیچ یادگاری از عمل جراحیتان باقی نمی ماند.استفاده از نوار های سیلیکونی اسکار-اف ایکس و ژل سیلیکونی رژواسیل بلافاصله بعد از بسته شدن زخم و کشیدن بخیه ها به شما کمک میکند تا در اسرع وقت سطح اسکار را با پوست همسطح کرده و در مرحله آخر با استفاده از کرم اسکاراستاتیک حتی تغییر رنگ ناحیه اسکار را از بین ببرید.

تیم متخصص و مجرب کمپانی اسکارهیل در تمامی مراحل ریکاوری بعد از جراحی تا زمان درمان قطعی در کنار شما خواهد بود ، شما میتوانید با ارسال عکس اسکار خود برای ما در هر ساعت شبانه روز به صورت رایگان مشاوره تخصصی بگیرید.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *