چگونه از نوار های سیلیکونی برای استفاده های طولانی مدت مراقبت کنیم؟

مراقبت و نگهداری از نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکار هیل برای ترمیم پوست

همانطور که می دانید استفاده از نوار های سیلیکونی جهت درمان جای زخم و جای بخیه به جای مانده از عمل های جراحی ، موثرترین و بهترین روش است . این نوارها باعث می شوند فرآیند ترمیم طبیعی پوست بهبود یابد و سریعتر ترمیم شود . نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس کمپانی اسکارهیل امریکا یکی از بهترین و پیشرفته ترین نوارهای سیلیکونی موجود در بازار است . اسکار اف ایکس اسکارهیل تکثیر بی رویه کلاژن در بافت اسکار را محدود میکند و پروسه ی درمان و ترمیم پوست آسیب دیده را مدیریت می کند .

این نوار سیلیکونی برای 45-60 روز بهترین کارایی ممکن برای ترمیم پوست آسیب دیده را دارند ، در این مطلب ما چند راهکار مراقبت و نگهداری اصولی از نوار سیلیکونی را که در این بازه ی زمانی تا تکمیل پروتکل درمانی  را برای شما توضیح میدهیم  تا بتوانید  در این دوره ی زمانی از نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

  • نوار سیلیکونی شستشو و تمیز کنید

به احتمال زیاد شما می دانید که نوار سیلیکونی را باید شستشو دهید و لی شاید با نحوه ی شستشو ی صحیح آن آشنا نباشید !

یک شوینده ملایم و ضعیف تهیه کنید و بهمراه آب، نوار سیلیکونی را بعد از چند بار استفاده شستشو دهید ، بهترین راه برای شستشو این است که با نوک انگشت به آرامی شوینده را به همه جای نوار بمالید و همه ی ذرات و جرم باقی مانده را بشویید.

مراقبت و نگهداری از نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکار هیل برای ترمیم پوست3

  • قبل از استفاده مجدد از نوار حتما آنرا خشک کنید

قرارا دادن نوار روی اسکار هنگامی که کاملا خشک نشده و هنوز رطوبت دارد در توانایی چسبندگی و فرم نوار اختلال ایجاد میکند و ممکن است نتیجه ی خوبی به شما ندهد . آسان ترین راه برای جلوگیری از این اتفاق اینست که نوار را تا زمانی که کاملا خشک شود به حال خود بگذاریم و هنگامی که از نوار سیلیکونی استفاده نمی کنیم آنرا در پلاستیک و جعبه محصول نگهداری کنید

  • ناحیه اسکار و جایی که قرار است نوار را بچسبانید را تمیز نگه دارید

به هیچ وجه زیر نوار سیلیکونی از هیچ گونه کرم و لوسیون استفاده نکنید ! مطمئن شوید که قبل از قرار دادن نوار بر روی اسکار سطح ناحیه اسکار کاملا تمیز و خشک است همچنین تمیز کردن پوست از جرم ها ، کثیفی و آلودگی ، عرق بدن و بوسیون و کرم به بهبود عملکرد نوار سیلیکونی کمک بسزایی میکند و باعث می شود چسبندگی و مقاومت نوار سیلیکونی حفظ شود .

گاهی اوقات بدن از حد معمول خود بیشتر عرق می کند خصوصا در فصل های گرم سال یا هنگامی که فعالیت بدنی زیادی دارید ، هرچند که میبایست چند روز  یکبار نوار سیلیکونی خود را بشویید اما ما توصیه میکنیم که زمانی که هوا گرم است یا فعالیت زیادی قرار است داشته باشید  برای بهتر کردن شرایط چسبندگی بین نوار با پوست بهتر است سریعتر شستشو داده شود.

  • در مواقع ضروری همراه با نوار از چسب های ضد حساسیت استفاده کنید

ممکن است نوار سیلیکونی در اثر گذر زمان و شستشو های متداوم تا حدودی حالت چسبندگی خود را از دست بدهد ، اگرچه این به معنی از دست دادن قابلیت ترمیم کنندگی آن نیست . شما میتوانید برای ثابت نگه داشتن نوار سیلیکونی روی سطح اسکار از چسب ضد حساسیت معمولی استفاده کنید

مراقبت و نگهداری از نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکار هیل برای ترمیم پوست 1

ما امیدواریم که به کمک این راهکارهایی که گفته شد شما بتوانید از نوار سیلیکونی خود در بهترین شرایط ممکن نگهداری کنید تا در درمان جای زخم و جای بخیه تان بهترین نتیجه ممکن حاصل شود .

اگر به دنبال بهترین نوار سیلیکونی برای ترمیم پوست آسیب دیده خود هستید نوار سیلیکونی اسکار اف ایکس اسکارهیل امریکا توسط انجمن بین المللی جراحان به عنوان درمان اصلی اسکار بعد از جراحی معرفی شده است ، علاوه بر این نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس از 100% سیلیکون خالص با غلظت بالا تولید میشود و برای راحتی استفاده از آن و قابلیت پوشش دادن کل ناحیه اسکار در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند .

اسکارهیل-اسکار-اف-ایکس-و-سایز-نوارهای-سیلیکونی-ترمیم پوست

برای بررسی و خرید نوار های سیلیکونی اسکار اف ایکس اینجا را کلیک کنید

در هر صورت مشاورین مجرب کمپانی اسکار هیل قدم به قدم تا انتهای درمان درکنار شما خواهند بود شما کافی است در هر مرحله از درمان با ارسال عکس اسکارتان از متخصصین ما مشاوره آنلاین و رایگان بگیرید

 

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *