گلوکوزامین و تاثیر آن در بهبود سلامت پوست

کرم اسکار استاتیک مناسب برای درمان جای زخم و سلامت پوست 1

همانطور که میدانید کرم سیلیکونی اسکار استاتیک داراي ۲۳ ماده درماني فعال براي درمان انواع اسکار مي باشد که هیچ کدام از محصولات فعلی موجود در بازار در زمینه از بین بردن جای زخم ، اين حجم و تعداد ترکیبات فعال درمانی ندارد. مواد تشكيل دهنده اين کرم اساسا جزء مواد آنتي اكسيدان پلي پپتيد و سيليكون مايع و چندين تركيب گياهي براي بهبود ظاهر اسکار مي‌باشد . در ادامه این مطلب شما را با  ” گلوکوزامین” یکی از عناصر تشکیل دهنده اسکار استاتیک آشنا میکنیم و خواص آن را برای سلامت پوست برای شما توضیح میدهیم .

🔖گلوکوزامین چیست؟

گلوکوزامین یک نوع آمینو مونوساکاریدی میباشد که به طور طبیعی توسط کندروسیت(chondrocytes) جهت ساخت بافت بین مفصلی از غضروف ها تولید میشود.

این ترکیب اغلب از پوسته ی سخت‌پوستان و آبزیانی مانند میگو و خرچنگ گرفته میشود اما میتوان آن را از گیاهانی مانند ذرت و گندم نیز تهیه کرد.

از شایع ترین موارد مصرف این ترکیب در درمان بیماری مزمن مفصل یعنی “آرتروز” است.

سازمان رماتیسم اروپا نیز استفاده از مکمل حاوی گلوکوزامین را در افراد مسن و در معرض بیماری” آرتروز “توصیه میکند.

در ادامه به شناخت سایر فوایداین ترکیب خواهیم پرداخت.

کرم اسکار استاتیک مناسب برای درمان جای زخم و سلامت پوست

📌سایر فواید گلوکوزامین عبارتند از

۱-خواص ضد‌التهابی:

گلوکوزامین عملکرد ضد‌التهابی دارد.این ماده فعالسازی سلول های التهابی را سرکوب میکند.

۲-خواص آنتی اکسیدانی :

در تحقیقات زیادی گلوکوزامین توانایی از بین بردن سوپر‌اُكسيد و محافظت از سلول‌ها در برابر اکسیداسیون را به طور قابل توجهی از خود نشان داده است.

۳-بهبود سلامت پوست:

ترکیبات گلوکوزامین اثرات مفیدی بر روی پوست و سلول‌های پوستی دارند. ثابت شده است که این ماده در بهبود جای زخم،بهبود هیدراتاسیون پوست و کاهش چین و چروک‌ها بسیارموثر است. تا حدی که در صورت کاهش گلوکوزامین ، شاهد ایجاد چین و چروک های پوستی به خصوص در سالمندان خواهیم بود.

علاوه بر این گلوکوزامین فعالسازی آنزیم “تیروزیناز “را مهار میکند و به این ترتیب باعث مهار تولید ملانین میشود. بنابراین در درمان اختلالات هایپر پیگمنتیشن نیز مفید است.

📌تاثیرات گلوکوزامین در پروسه‌ی درمان و پیشگیری از مشکلات جای زخم و تروما نیز غیر قابل انکار است📌

مطالعات نشان داده است که سطح گلوکوزامین در بافت جراحت دیده دردوره‌ی بهبود و درمان افزایش پیدا میکند به همین دلیل توصیه میشود که از این ترکیب تا زمان بهبودی کامل استفاده شود.

❌دارا بودن تمامی این خواص علت استفاده  از این ترکیب مفید در کرم اسکار استاتیک،برای بهبود سلامت پوست و اسکار میباشد❌

گلوکوزامین موجود در ترکیب کرم اسکار استاتیک مناسب برای درمان جای زخم و سلامت پوست 2

در هر صورت مشاورین مجرب کمپانی اسکار هیل به صورت آنلاین  در هر ساعت از شبانه روز  برای ترمیم پوست آسیب دیده شما و از بین بردن انواع ضایعه های پوستی به شما مشاوره تخصصی و رایگان میدهند و  تا آخر درمان و ترمیم پوست آسیب دیده تان با شما همراه هستند

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان کافیست از اسکار خود برای ما عکس ارسال کنید مشاورین ما در اسرع وقت شما را برای از بین بردن انواع زخم راهنمایی میکنند.

Dgdena2
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *